مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری  وتوسعه استان بوشهر از آمادگی این شرکت جهت  سرمایه گذاری در طرحهای عمران شهری شهرداری بندر بوشهر خبر داد .

 مهرداد ابراهیمی در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر گفت بندر بوشهر  دارای ظرفیت های بسیار  مناسبی  است که باید از این پتانسیل در راستای جذب سرمایه گذار برای توسعه این بندر  استفاده کرد.

وی گفت :  دریا ، بافت تاریخی و شرایط مناسب  آب و هوایی در هفت ماه از سال می تواند جاذب مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی باشد .

ابراهیمی در ادامه افزود:با بالارفتن توقعات شهروندان  از مدیریت شهری و ضرورت اجرای برنامه های جدید توسط مدیران شهری و استمرار ارائه خدمات به شهر و شهروندان اعتبارات موجود و عوارض جوابگو نیست و  نیازمند اعتبارات مالی جدیدی است

وی تصریح کرد از این رو جذب سرمایه های بخش خصوصی برای اجرای پروژه های شهرداری ضروری است.

ابراهیمی با اشاره به ظرفیتهای خوبی که در شهر بوشهر وجود دارد گفت : شرکت سرمایه گذاری و توسعه استان بوشهر آماده سرمایه گذاری در پروژه های عمران شهری است و بسته پیشنهادی خود را نیز به شهرداری ارائه داده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه استان با قدردانی از رییس ،  اعضای شورا و شهردار بندر بوشهر که نگاه جدی به استفاده از بازارهای جدید سرمایه در مدیریت شهری دارند گفت در صورت عملیاتی شدن این نگاه شاهد ارتقاء و توسعه جدی شهر خواهیم بود .

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *