با حضور استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان شهرستان عسلویه و مدیران شرکت های نفت گاز و پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی بزرگترين رويداد سالانه در حوزه نفت و گاز دراستان بوشهر افتتاح شد.
مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه استان بوشهر از برگزاری سیزدهمین دوره نمايشگاه تخصصي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به مدت ٤ روز در مركز همايش و نمايشگاههاي بين المللي پارس در عسلويه خبر داد.
مهرداد ابراهیمی با بیان اینکه مرکز همایش و نمایشگاه های بین المللی پارس از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری و توسعه استان بوشهر به شمار میرود گفت :همزمان با سال تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، برترين سازندگان و توليد كنندگان قطعات و تجهيزات مرتبط با صنايع نفت گاز پالايش و پتروشيمي جديد ترين نوآوري ها و محصولات خود را در فضايي به گستره ۶ هزار متر مربع در معرض ديد عموم قرار داده اند و در حاشیه این نمایشگاه ضمن برپایی کارگاه های آموزشی و نشست های B2B قرارداد ها و تفاهم نامه هایی به منظور استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی میان شرکت های ایرانی و صنایع عظیم مستقر در منطقه منعقد خواهد شد.
او با تشریح جایگاه کم نظیر منطقه پارس جنوبی در تامین گاز و سایر فراورده های پتروشیمی کشور گفت : در اين نمايشگاه كه ۱۸۰ شركت حضور دارند، زنجيره اي كامل از فعاليت هاي شركت هاي فعال در عرصه توليد، فرآوري و صادرات محصولات نفتي با هدف ايجاد ارتباط نزديك ميان صنايع بالادستي و پايين دستي نفت و گاز به نمايش در آمده است.
سیزدهمین نمايشگاه تخصصي نفت گاز پالايش و پتروشيمي از امروز ۱۰ بهمن تا چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه، هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در مركز همايش و نمايشگاههاي بين المللي پارس (عسلويه) پذيراي متخصصان مديران و فعالان عرصه نفت و گاز مي باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *