استاندر بوشهر گفت: تقویت و حمایت از شرکت سرمایه گذاری و توسعه استان در دستور کار است

احمد محمدی زاده در نشست با اصحاب رسانه در مورد شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه استان گفت : برای من مهم بود که این شرکت چکار میکنه و چه اقداماتی برای توسعه استان انجام می دهد به همین دلیل در روزهای اول حضور خود در استانداری آنها راخواستم و حداقل شش جلسه تا کنون با آنها برگزار و یک نشست مشترک در تهران آنها را بردم.
استاندار بوشهر خاطر نشان کرد یکی از پروژه های آنها هتل ۵ستاره بود که عملیات آن در مرحله فنداسیون متوقف شده و هزینه بسیار بالای به دلیل شرایط زمین برای عملیات زیرسازی و شمع کوبی انجام داده بودند تا به سطح رسیده بودند و مقرر شد مسایل و مشکلات این هتل حل شود و از روند حمایت می کنیم چون این شرکت سه هزار سهام دارد آن کارمندان بازنشسته دولت است که سود آن به این عزیزان می رسد.

محمدی زاده با تاکید بر تقویت و پشتیبانی این شرکت گفت : چون کارمندان استان عضو این شرکت هستندو می خواهند کارمندان دیگر که تمایل دارند اضافه کنند حمایت از این شرکت دردستور کار بنده است چون‌منافع آن به بدنه اجتماعی جامعه و جامعه کارمندی می رسد.
استاندار بوشهر گفت هتل پنج ستاره این شرکت فعال شده و قرار است در اراضی جدید پرورش میگو به آنها داده شود و با همکاری شرکت سرمایه گذار اصفهانی که عملکرد خوبی داشته در اصفهان طبق ضوابط و مقررات همکاری مشترکی در استان داشته باشند که ما از تقویت آنها حمایت می کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *